Indrek Peil – 2005/2006


Kordamine on tarkuse ema: talgutööd lionitele meeldivad.


Aasta algas rõõmsa üllatusega — Arno Vinni tegi oma varade põhjalikku inventuuri ning leidis üles juba aastaid kadunud olnud klubi õuelipu! Polnudki kadunud, oli lihtsalt hästi ära pandud.

Tänu veli Jüri asjaajamisele ja sidemetele on sellest aastast Kuressaare lionitel oma särgid, mida klubi esindamisel uhkelt kanda saab. Kollased polosärgid tikitud logo ning klubi nimega. Juhan pakkus välja toreda võimaluse kaunis sügiseses looduses viibida ning samas ka midagi kasulikku teha. Sõitsime peredega tema maakodusse tööle. Mehed lappisid kiviaeda ning leedid võitlesid puulehtede ja oksarisuga. Tegemist oli ehk uue pisikese traditsiooni algusega. Sarnasel põhimõttel on talguid hiljem ka teised velled kokku kutsunud.

Sügisesse mahtus veel Skövde sõprusklubi külastamine ja õnnitlemine juubeli puhul ja Avo eestvedamisel humanitaarabina haiglavoodite vahendamine Soomest. Distsipliini tõstmise ning klubikassa täitmise eesmärgil kehtestas tailtwister Raivo märgimaksu. Saime uue aktiivse liikme Marko Mägi. Lipupidu toimus seekord aga Kaali trahteris. Klubiõhtute ja meelelahutuse kõrval ei unustatud loomulikult ka klubi põhieesmärki — abivajajate toetamist. Toetuse jaoks annetuste kogumise laiendamiseks hakati otsima korjanduskerade arvu suurendamise võimalusi.

Comments are closed.