Juhan Nemvalts – 1999/2000


Lõvikostüüm on valmis. Mõõdud sai võetud veli Aado järgi.


LC Kuressaare 10. tegevusaasta ei erinenud oluliselt teistest. Jätkati hästi sissetöötanud ettevõtmistega, mis õnneks ei olnud end veel liialt ammendanud. Kooskäimise kohaks oli kohvik Veski. Klubi koosolekutest võeti hästi osa ja kuna klubi liikmeskond kasvas 27 meheni, oli mõnigi kord tegemist, et ruumi ära mahtuda. Aasta üheks märksõnaks võikski olla “küünarnukitunne”.

1999. aasta 16. detsembril, st lipupeol astus esimest korda avalikkuse ette meie klubi maskott — lõvi elusuuruses ja suuremgi veel. Lõvi mõõdud võeti veli Aado järgi ja eks seetõttu on talle osaks saanud kõige sagedamini selle kostüümi sees higistada ka. Edukas oli ka meie klubi suurürituseks kujunenud rahvusvaheline noorsoolaager. Laagri õnnestumisele aitasid kaasa aastate kogemus, hea meeskonnatöö, laagri uus asukoht Kase puhkekülas Karujärve lähistel ja fantastiliselt ilus suvi.

Tegevusaasta pikemaks miinuseks loen seda, et me ei suutnud juubeli Charter Night ́iks välja anda raamatut klubi tegemistest. Tunnistan viga. Kahetsen!

Comments are closed.