Marko Mägi – 2011/2012

Aastat kokku võttes jäävad seda ilmestama üritused mis toimusid esimest korda klubi ajaloos. Nii paljude traditsiooniliste ürituste niigi pingelises kalendris kinnitasid uued tegemised kanda ja toimivad tänase päevani.

Ühisjaht LC Sakuga – üritus mida sügisel ootab iga veli nii meie kui Saku klubis. Lions Darts – emotsionaalne, kirglik ja palju sportlikku pinget pakkuv noolemäng veli Mati juures ei saa jätta kedagi külmaks. Heategevuslik tantsuõhtu – hubane saal, hea tantsumuusika ja tahe head teha tõi Kuressaare kultuurikeskusesse kokku pea 100 inimest, et aidata koguda raha ratastoolikiige ehituseks. Kiik sai aasta hiljem valmis ehitatud ja lastele ka pidulikult üle antud.

Klubi vastlapäev Kase puhkekülas – koos Sõrve ja Pireti klubiga veedetud talvepäeva meenutavad pikad vastlaliud, maitsev hernesupp ja tulised heitlused hokiplatsil. LC Lihula meil ja meie neil külas – emotsionaalne nii kultuurilises kui klubidevahelise suhtluse edendamise mõttes. Kust saab uusi ideid – ikka omasugustega infot ja kogemusi vahetades. Lisades siia juurde kõik ülejäänud traditsioonilised klubi tegemised, suutsime ikka väga, väga palju head korda saata. Tunnustuseks ka piirkonna poolt Veikko Lehto valimine Aasta Lioniks.

Comments are closed.