Raimond Kannik – 2001/2002

Alustasime suvise rahvusvahelise noortelaagriga, nagu igal suvel sel ajal ja sügisel esimesele koosolekule kogunesime Kuressaare jahisadamasse.

Sügisesed tegemised olid seotud tööplaani koostamise ja lipupeoks ettevalmistustega. Osavõtt võrkpalliturniirist Audrus oli kohustuslik ja ka võitmine oli sel ajal meile kohustuslik. Lipupidu toimus Mändjalas Männikäbis ja muusikat tegi veli Avo bänd ja jõuluvana Ülo külastas meid ka. Jõuluaegsetest tegevustest müüsime kuuski Tooma poe parklas ja vanurite jõulupakkidega toimetasime samuti.

Aasta alguses võtsime 9 liikmelise delegatsiooniga ette Vammala reisi Karkku sõprusklubi charterile. Piirkonna koosolekutest võtsin osa ja info sai klubis edastatud jooksvalt. Kevadised üritused toimusid plaani järgi, laat ja charter ikka ühel päeval ja sel aastal oli Kuursaalis palju külalisi: Karkku klubist 8 ja Ilmajoki Sekka klubist 4 lionit. Aktiivsemad liikmed aasta jooksul olid veli Olev ja veli Villu ja toetasid alati nõu ja jõuga veli Jaan ja veli Arno.

Comments are closed.