Raul Vinni – 2008/2009


Vastlapäeval saab president tunnustada ka lionite järeltulijaid.


“Rahvusvahelist noortelaagrit Kuressaare klubi lähiaastatel enam ei korralda,” on sekretär Veikko kirja pannud. See kust ma tulin, oli otsa saanud ning presidendina algas kui uus ring. Omamoodi uus ring ka klubile, sest meie üle kümne aastast nö rmaüritust enam ei toimunud ning tuli toimetada edasi igapäevaste toimetamistega.

Kõigepealt tegime klubis omamoodi ajalugu. Võtsime vastu teisest klubis ületulnud liikme. Ja nagu seda veel vähe oleks, ta tuli hoopistükkis Soomest. Veli Seppo on lioni musternäidis. Kohusteundlik ja alati abivalmis. Lipupidu toimus Pähklas ning charter Pegasuses. Sõrve klubiga käidi Lindmetsa mägedes.

Ühe märksõnana seostub minu jaoks selle aastaga ka sõna “ootamatus”. Võtame näiteks Kihnu Virve planeeritud kontserdi. Kahjuks ei jõudnud abivajaja abi ära oodata ning seekord loobusime kontserdi mõttest. Vaid veidi jäi puudu, tulevikus saab see samm ka loodetavasti lõpuni astutud. Oma panuse andsime ka Randvere tuleõnnetuses kannatanutele. Ning kutsusime ka Eesti lioneid üles sama sammu as- tuma. Palve ei jäänud vastuseta.

Suure žesti tegi klubi viimasel koosolekul Osilia keskus, mida kunagi aitasime luua. Kahele Saaremaa noormehele läbi meie toetuse andmine oli ilus liigutus. Panime ka oma panuse juurde.

Comments are closed.