Tõnu Kippak – 1995/1996


Esimene laat on toimunud.


Klubi kuuendast tegevusaastast on meelde jäänud kaks tõsisemat tegemist, millest on tänaseks kujunenud nii-öelda klubi traditsioonid. Mõlemate tegemine otsustati 13.11.1995 klubi koosolekul. Kõigepealt klubi kevadlaat. Laat toimus 27.04.1996, õnnestus tegijate hinnangul igati, tõi sisse 18915 krooni, oli kogu klubi üritus ja on selleks jäänud tänaseni.

Teine asi, mis sellest aastast toimuma hakkas ja mis samuti toimub siiamaani on jõulupakkide tegemine klubi poolt üksikutele Kuressaare vanuritele. Sellel aastal said pakid 18 üksikut vanurit, paki väärtus oli 300 krooni, andmed vanurite kohta saime linnavalitsuse sotsiaalosakonnast, pakid organiseerisime koos laekur Raivoga ja toimetasime vanainimestele kätte koos veli Arnoga. Pakkide üleandmine oli hingeliigutav elamus, saajad olid tõeliselt õnnelikud. Otsustasime klubis ettevõtmist ka edaspidi korrata ja kaasata pakkide kättetoimetamisse enam klubikaaslasi.

Aasta jooksul toimusid ka kõik traditsiooniks saanud nn. seltsieluüritused, välja arvatud lipupidu, mis ära jäi. Abistati “Estonia” hukul orvuks jäänud Saaremaa lapsi (5) vahendades neile toetusraha, aidati korraldada koos LC Karkkuga SÜG-i tulekahjus kannatada saanud laste järelravi jms.

Klubiga liitusid juba lionsaasta alguses kaks uut liiget – Jüri Pärtel ja Ants Ilmjärv.

Comments are closed.