Grilliõhtu ja aasta kokkuvõtted

Head lionid ja leedid

Eile sai teoks meie viimane selle Lions-aasta ettevõtmine – ühine grilli-klubiõhtu koos Perekodu laste ja nende saatjatega (kokku osales 10 last ja 3 saatjat). Õnneks oli Mändjala rand eile ilmselt kõige tuulevaiksem koht üldse ja grilliõhtu läks ilusti korda- alustuseks väike värskendav jalutuskäik mererannas ja pärast lasid kõik hea maitsta grillvorstidel, veli Mati Heero rabarberikoogil ja veli Marko toodud Lassi jogurtitel. Loodetavasti nautisid kõik osalejad meeldivat väljasõitu loodusesse.

Pildid, nagu ikka, üleval meie albumis – https://plus.google.com/photos/109152978281564376075/albums/6158261293742928609

Suured tänud veli Sergeile kui ürituse peakorraldajale ja kõigile teistele abistamise ja osalemise eest!

Ühtlasi pidasime maha ka viimase selle aasta koosoleku ja tegime kokkuvõtted möödunud kuude ettevõtmistest. Selle lions-aasta 100% klubiõhtutel osalejad ja vastava märgi said veli Andrus, Jüri, Mati Heero, Marek, Raivo Alt, Tõnis ja Veikko. Lisaks veel selline suur sündmus, et veli Mati Heero on meie klubis olnud 16 täishooaega ja nendest 15 aastal on tal olnud 100% osalemine klubiõhtutel- selle auks saime Matile üle anda ka vastava märgi! Palju õnne vägeva saavutuse eest!

Sellega on meie selle hooaja kalenderplaani kuulunud üritused lõppenud. Perepäevad jäävad juba uude presidendiaastasse ja sinna on kõigil võimalik endiselt registreeruda, nüüd küll otse korraldajatele osalustasu makstes. Meie klubist on traditsiooniliselt minemas korralik seltskond – kokku ca 25-30 inimest. Nii, et lööge aga kampa, kellel veel kuupäevad 24-26. juuli vabad. Kõik minejad kutsub veli Marko juulikuus ka enda juurde väikesele eelnõupidamisele.

Viimastelt üritustelt on jäänud veli Aadu juurde ka kaks kandikut (üks puidust ja teine roostevaba), nii et kui kellelgi puudu, võtke ühendust.

Suurem osa aasta kokkuvõtteid sai charteril juba ära tehtud. Lisan kirjale veel ülevaateks-meenutuseks nimekirja meie selle aasta heategudest ja meediakajastustest. Kuna peale charterit oli mitmelt poolt huvi ka charteri peokõne vastu, siis lisan ka selle aasta kokkuvõtteks.

Veel kord suured tänud kõigile selle toreda Lions-aasta eest!

Soovime omalt poolt edukat ja toimekat aastat veli Tõnisele ja leedi Ly-le!

Tervitustega,
President Marek ja leedi Monika
Teeme ikka koos abivajajate heaks!

Comments are closed.