Heategevuslik tantsuõhtu 2012

LC Kuressaare ja Kuressaare Kultuurivara korraldasid 21. jaanuaril Kuressaare Kultuurikeskuses esimese Heategevusliku Tantsuõhtu. Õhtu algas LC Kuressaare segakoori etteastega. Ettekandele tuli kolm laulu, mille publik suurte ovatsioonidega vastu võttis. Tantsuks kõlasid laulud Airi Allvee ja New Murphy Band esituses. Kohe esimesest loost alates täitus tantsupõrand tantsuhuvilistega ja tühjaks ei jäänud see enam kunagi.

Esimesel tantsuvaheajal pakkusid kultuurilise vahepala Teele Viira ja Kusti Lemba. Saalisolijad said kõrgetasemelist laulu ja pillimängu nautida kahe noore Saaremaa muusiku esituses. Aplaus neile ei tahtnud kuidagi vaibuda.

Ka teises tantsuplokis ei olnud tantsupõrandal liigset vaba ruumi. Hea oli näha, et saarlaste tantsuoskus on väga kõrgel tasemel. Kõiki seltskonnatantse tantsiti üli head taset näidates.
Teisel tantsuvaheajal korraldati heategevuslik oksjon veli Aado juhtimisel. Oksjonil leidsid endale uue omaniku kõik esemed, mis välja olid pandud. Oksjoni tuluna teenitud 585 eurot läheb Kuressaarde ratastoolikiige rajamise fondi.

Oksjon peetud, alustas ansambel kolmanda plokiga. Kiirelt täitus taas tantsupõrand tantsijatega. Suured tänud meie leedidele, kelle poolt valmistatud küpsetised aitasid tantsuvaheaegadel rammu taastada. Üritusel osalenud pea 90 tantsusõbrale jättis üritus väga hea mulje. Loodetakse, et see ei jää viimaseks sellelaadseks ettevõtmiseks LC Kuressaare poolt.

Vaata pilte: galeriist.

LC Kuressaare president
Marko Mägi

Comments are closed.