Invakiik puuetega lastele

30. aprilli tuulisel ja külmal kevadõhtul kogunesid LC Kuressaare lionid Kallemäe kooli Kuressaare filiaali mänguväjakule, et kokku panna invakiik puuetega lastele. Invakiige paigaldamise idee algatas klubi president 2011/12 Marko Mägi.

Eelmisel aastal korraldatud tantsuõhtu koos heategevusliku oksjoniga oli esimene üritus invakiige jaoks raha kogumisel.Järgnesid Saaremaa Rally toitlustamine, jõulukuuskede müük. Nii kogunes vajalik raha. Invakiige valmistas Saaremaa puidufirma LONTEKS. Invakiige aluse ettevalmistust juhendas klubi tulevane president Oleg.

14 lionil oli omajagu nuputamist, et kõik palgid ja osad leiaks oma õige koha, sest pärast invakiige valmimist puidufirma töökojas võeti see uuesti lahti ja toimetati osadena Kuressaarde. Pärast 3-tunnist pusimist olime kõik õnnelikud, et kiik on koos ja lastel kui ka ratastooliga lastel varsti võimalus kiikumisest rõõmu tunda.

Invakiige paigaldus oli teine projekt sel aastal puuetega lastele. 08. aprillil annetasime koolile 7 arvutit – projekt “iPad puudega lapse uks uude maailma”. Ees ootab väljasõit loodusesse koos piknikuga.

Vaata pilte: galeriist.

Jaan Lember
Klubi president 2012/13

Comments are closed.