Järelhüüe lion Margusele!

Lionsklubi Kuressaaret on tabanud raske kaotus. Ootamatult lahkus 15. juunil, 2013a. klubi liige, abikaasa ja pereisa lion Margus Mägi.(29.10.1965-15.06.2013).
Marguse presidendiaasta oli 2006/07. Alati rõõmsameelne, abivalmis, suurte organisatoorsete võimetega, tegevuste ellukutsuja ja täideviija, Saarte Jahimeeste Seltsi juhatuse esimees, Kaarma tegus vallavanem.

Marguse presidendiaastal korraldati Karujärvel teist korda Eesti lionsperepäevad, kus osalejaid oli ülle 500. Taas oli ta üks peakorraldajatest.
Margus kirjutab oma meenutustes: tahtsin oma presidendiaastal muuta igakuiseid klubiõhtuid huvitavamaks. Selleks võtsin omale sihiks kutsuda igale klubiõhtule mõni huvitav inimene rääkima oma põnevast reisist, tööst vms. Muutsime veidi ka klubiõhtu ülesehitust. Siiani toimus õhtusöök pärast koosolekut. Senine tava oli ebamugav, sest mehed ei olnud üksteist kuu aega näinud ning kohtudes oli üksteisele nii palju rääkimist, et see hakkas lausa koosolekut segama. Nüüd, kui söök on kohe klubiõhtu alguses, saab vajalikud jutud enne koosoleku töist osa räägitud. Klubiõhtule tuleku registreerimine sai kohustuslikuks ning see on suureks abiks klubikoosoleku läbiviimisel. 2007 aastal hankisime oma klubile kaks korjanduse rahakera, millest ühe paigaldasime Selverisse ja teise GO Spa-sse. Aasta jääb meelde ka selle poolest, et veli Veikko Lehto eestvedamisel valmis ka meie klubi laul, mille esiettekanne toimus Karujärvel perepäevade lauluvõistlusel.

Marguse alatine huumorimeel ja positiivne ellusuhtumine jääb meie klubi töid ja tegemisi saatma ka edaspidi.
Klubi liikmete sügav kaastunne perele ja kõigile lähedastele.

Oleme leinas teiega.
Lionsklubi Kuressaare.
Kuressaares, 16. juunil 2013

Comments are closed.