Jõulukuu tegemised 2014

Tere velled,

Aktiivne ja tegemisi täis jõulukuu on lõpusirgele jõudnud. Kui muudel tuluüritustel on ka leedid meid suures osas abistamas, siis jõulukuu tegemised on traditsiooniliselt olnud peamiselt lõvide toimetada.
Kõik on ka sujunud ilusti ja esialgsetel andmetel oli meie kuusemüük väga edukas- eks ole ka lust müüa nii ilusaid kuuski nagu sel aastal õnnestus saada. Tänud kõigile, kes on jõulukuu tegemistes nõu ja jõuga abiks on olnud- kuuskede metsast toojad, kuuskede müüjad, eakatele pakkide toimetajad! Suurimad tänusõnad muidugi veli Aadule (ja ta poisile Karlile), kes on kogu selle kuu kõiki neid tegevusi koordineerinud ja korraldanud ja kelle juures toimib juba mitmendat aastat korralik jõululõvide baas!

Lisaks eraldi tänud mitmetele lõvidele, kes on erinevate toimetamistega suureks abiks olnud: veli Jüri – lisakuused oma metsast, veli Jaan L – kuuskede veoselehe organiseerimine, veli Argo – eakate nimekiri ja pakid, veli Raivo A – reklaam Kadis, Saarte Hääles ja Meie Maas, kuum saun kuuskede toojatele veli Meelis, Oleg, Jüri – kuuskede vedu, veli Veikko – muusika kuuskede müügil, veli Taavi – Facebooki reklaam ja info ja kõik teised, kes aktiivselt kaasa mõtlesid ja toimetasid! Üheskoos suudame palju!

Küüsemüük – fotogalerii

Märkame ja hoiame üksteist!
Kõigile rõõmsaid ja rahulikke jõule ning tujuküllast aastavahetust!

Tervitavad,
President Marek ja leedi Monika

Comments are closed.