Laat ja charter 2015

Head lionid ja leedid,

Meie igakevadised suurüritused laat ja charter-pidu on selleks korraks jälle möödanikku saanud. Kui meie selle hooaja esimesel tuluüritusel Vaba rahva laulul tuli taevast peaaegu pussnuge, siis viimasel oli kompensatsiooniks ilm väga ilus ja kevadine päike paistis kogu päeva. See andis tunda ka laada tulemustes ja esialgsete kokkuvõtete põhjal on veli Mati H. sõnul tegemist läbi aegade enim tulu toonud laadaga- tulud kasvasid nii platsimüügil, loteriis kui ka leedide müügis ja olid kokku ca 4,5 tuh eurot. Lõpliku kulupoole selgumisel saame varsti ka tulemused heategevuseks teenitud puhastulu osas. Laat on suurüritus, kus on üldjuhul kaasatud kogu klubi lionid ja leedid, nii et tänud kõigile, kellel oli ka sel aastal võimalik panustada meie suurima ürituse kordaminekusse! Loomulikult suurimad tänud veli Aadole kui peaorganiseerijale, veli Mati Heerole kui loteriipealikule ja kõigile teistele, kes nii enne laata, laada ajal ja ka pärast seda platsil ja mujal sellega seoses toimetasid! Samuti tänud kõigile leedidele maitvate võileibade-kookide-küpsetiste jm valmististe eest, mis läksid kõik nagu “soojad saiad”! Ja eraldi tänud loteriiauhindade toojatele, kus suurim panus oli juba mitmendat puhku veli Meelisel ja veli Markol perega!

Nii külaliste kui ka oma inimeste esialgse tagasiside põhjal tundus, et ka juubeliaasta charter-pidu läks korda. Tants Kuursaalis kestis seekord veerand kaheni ja jätkus after-partyga juba uue presidendi juures. Eks nauditava peo teevad ikka inimesed ise, nii et tänud kõigile osalistele! Ja muidugi organiseerijatele-abilistele veli Jaan Lemberile, Markole, Veikkole, Sergeile, Jürile, Aadole ja kõigile presidentide kvarteti liikmetele!

Eile sai veli Tõnisele presidendi ametikett küll üle antud, aga sel lions-hooajal on jäänud meil veel mõned tegemised – juhatuse koosolek, klubi-grilliõhtu koos Perekodu lastega ja asjatoimetused seoses Perepäevadega Elvas 24-26. juulil.

Pildid laadalt – fotogalerii
Pildid kastanipuu avamiselt – fotogalerii
Pildid charterilt – fotogalerii

Tervitustega,
President Marek ja leedi Monika

Comments are closed.