LC Kuressaare külaskäik sõprusklubisse LC Karkku

LC Kuressaare lionid Jaan, Olev, Aado koos leedidega ja Raimond osalesid 11. veebruaril meie sõprusklubi LC Karkku 50-ndal juubelil.

LC Karkku on asutatud 13.12.1961a. Liikmeid 41. Vanim lion Esko-Lenni Taatola. Aastaid mehel 81, aga tantsujalg endiselt kerge ning hea huumor koos positiivse eluhoiakuga. Tema peres on elanud meie lionite lapsed, kui olid noorsoolaagris Vammalas. Tema oli ka Vammala kammerkoori kontserdi organiseerija Kuressaare lossi kapiitsaalis.

Juubelipidustustel osales üle 100 inimese. Peo ülesehitus oli sujuv, huvitav ja inimlikult hästi soe. Meie klubi poolt õnnitlesime president Marko poolt teostatud õnnitluskaardiga ja viimaselt oksjonilt ostetud Kuursaali fotomontaažiga lõuendil, et meenutada neile 21a. jooksul toimunud kohtumisi ja kutsuda nende klubi liikmeid taas meile külla. Lisaks tänukirjale ja fotole oli kaasas ka üllatus. Lion Andi poolt annetatud neli juustukera, millele lisasime soojakstegevad joogid. Veli Aado korraldas “turbooksjoni”. 10 min. jooksul läks kaubaks viis pime-kinkekotti. Oksjoni tulu oli üle 250€, mille annetasime Karkku klubile vanadekodu terrassi taastamiseks.

LC Karkku tänas aktiivseid lioneid väga auväärselt. Üks klubi liige “löödi” rüütliks. Soome lionsliikumise algataja Arne Ritari auks tunnustus-Soome Lionsliidu kõrgeim autasu. Melvin Jones-i aunimetus omistati kolmele lionile. Nende seas meie hea sõber Teuvo Forshblomile. Väike sõbralik seltskond tänab koduklubi, et saime olla külas headel sõpradel. Elasime Ellivuori hotellis, mille lähistel töötab talvel 9 erineva kõrguse(86 m kuni 800m) ja raskusega laskumisnõlva. Õhtul tulede säras olid mäenõlvad rahvast tulvil. Koduteel meenutasime eredamaid hetki meie külaskäikudelt Karkku klubisse.

Heatujulise reisiseltskonna nimel lion Jaan

Comments are closed.