Lions Darts vol 6

Leedi Marika ja mina täname südamest kõiki, kes reedesel noolevisketurniiril osalesid ja selle põnevaks ning meeldejäävaks tegid.

Kompromissitu heitlus kestis ligi viis tundi ja päädis sedakorda veli Veikko seljavõiduga kõigi vastaste (mina kaasa arvatud) üle. Ühegi kaotuseta võitles end finaali veli Tom, olles ühtlasi ainuke, kes Veikko korra alistuma sundis ja tasuks tuli teine koht. Veli Marko tänavune pronksmedal näitab kadestamisväärset stabiilsust meie dartsiturniiridel. Neljanda koha võitles välja veli Olev ning viiendat – kuuendat kohta jagasid Meelis ja Marek. Leedidest oli sedakorda täpseim Malle, kes jäi jagama 9 – 12 kohta, mis 23 osaleja seas on igati kiiduväärne.

Visatud summad protokollilehtedel näitasid taas kasvutendentsi, mis annab tunnistust, et kodudesse jõudnud noolelauad ei seisa mitte jõude ning nooleviskepisikuga nakatunute arv on tõusuteel. See kõik teeb rõõmu ja annab julgust lubada, et aasta pärast jälle, siis juba seitsmendat korda. Kolmekordne “Elagu!!!” kõigile osalejaile.

Veli Mati

Rohkem pilte vaata siit – https://goo.gl/photos/9f4LkoGGrsonm6ko9

Comments are closed.