Lionsid ehitasid lastele koolitee

Nüüd saavad Perekodu lapsed mugavamalt kooli minna. Tee ehitamisega on ametis lionid (esiplaanil paremalt) Veikko Lehto, Argo Kirss, Ergo Oolup ja Jaan Rand. Foto: Marek Raud

Kuressaare Lions-klubi liikmed aitasid laupäeval Perekodu lapsi. Nimelt ehitati hiljuti uhked peremajad, mille elanikest enamik käib seal lähedal asuvas Kallemäe kooli Kuressaare filiaalis. Koolitee viib läbi peremajade ja koolimaja õue.

Seni oli korralik tee olemas vaid Perekodu krundil kuni aiaväravani, koolimaja aias tee kui niisugune puudus. Nüüd rajati ka see 10-meetrine teelõik.

LC Kuressaare president Marek Raud ütles, et vajaliku jalgtee pikkus oli ca 10 meetrit. “Nüüd on nii Perekodu kui Kallemäe kooli inimestel kindlasti palju mugavam ratastoolide ja muude abivahenditega Perekodu ja kooli vahet liikuda,” märkis Raud ja lisas, et enne käidi üle muru.

“Tee rajamiseks vajalikud materjalid ostsime Vaba Rahva Laulu toitlustamisel teenitud raha eest ja töö tegid lionsid ise,” ütles Raud. Tee maksumus küündis paarisaja euroni.

RAUL VINNI – 16/09/2014

Comments are closed.