Presidendi tänukiri – hooaja esimene tuluüritus

Tere velled ja leedid,

Päevi on halvemaid ja päevi on paremaid, ilmasid on halvemaid ja ilmasid on paremaid. Seekord sattus meie tuluüritus ühele halvematest ilmadest ja tänane hommik ning ilmaprognoos olid üsna halvaendelised. Seda enam on hea meel, et päeva lõpuks võime tulemusega peale mitmeid ootamatusi ja ümbermängimisi igati rahul olla.

Tuluüritustega heategevuseks raha teenimine on meie üks peaeesmärke ja seetõttu on kõige suurem heameel selle üle, et klubi mehi ja leedisid nii palju kohal oli (kokku 24). Suur-suur tänu kõigile vapratele lõvidele ja leedidele, kes olid valmis tugeva tuule ja vihmaga peolisi toitlustama ja kes pärast kiiresti tubasteks tingimusteks ümber kohandusid. Eriti suured tänud veli Ülole, kes meile selle võimaluse andis, veli Markole, kes meie poolt seda projekti vedas, meie suurepärasele ja väsimatule müügitiimile (veli Mati H., leedid Thea, Marvi P, Malle, Lemmi ja Laine) ja muidugi kõigile leedidele, kelle maitsvate võileibade-pirukate-kookide ja muude küpsetiste vastu ei saa keegi.

Peaaegu igal meie üritusel avaldub ka mõni uus talent uuel erialal – seekord selgus, et veli Andrus on kindlasti üks Vabariigi parimaid riietehoiu-teenindajaid, keda toetasid edukalt ka teised velled.

Veli Mati käest saadud esialgsetel andmetel teenisime tulunumbritena seekord 530 eurot, kulude pool on veel selgitamisel. Nii et – lõpp hea, kõik hea! Loodame, et selle üritusega saime oma selle hooaja vihma-annuse kätte ja järgnevad tulevad päikselisemad!

Tervitavad,
President Marek ja leedi Monika

Teeme koos abivajajate heaks!

Comments are closed.