Saaremaa koolitüdruku kunstitöö esindab Eestit rahuplakatite konkursil

Üle-eestilise Lions klubide korraldatud rahuplakatite konkursi võitis Saaremaalt pärit Eudora Kask, kelle võidutöö esindab Eestit tuleva aasta rahvusvahelisel rahuplakatite konkursil Ameerikas. Rahvusvaheline žürii kuulutab võitja välja 2021. aasta veebruaris.

Saaremaa ühisgümnaasiumi 5. a klassis õppiva Eudora Kase töö saatis üle-eestilisele konkursile osalema Kuressaare Lions Klubi. Konkursi tänavuaastane teema on “Peace Through Service” ehk “Rahu nimel”.

Sel aastal kohalikul konkursil väga palju osalejaid ei olnud, aga tulemus on see-eest hea. Tähtis pole kvantiteet, vaid kvaliteet. Oleme konkursile juba viimased 10 aastat oma piirkonna noorte töid saatnud, kuid nii head tulemust pole meie klubi veel saavutanud. Suur tänu kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Lions klubid on üle maailma kohalikes koolides rahuplakatite konkurssi korraldanud juba 1988. aastast alates. Võistlus annab 11-13-aastastele noortele võimaluse väljendada oma nägemust rahust ning inspireerida maailma oma kunsti ja loovuse kaudu.

President Taavi

Comments are closed.