Saaremaa Ralli 2014

Tere velled ja leedid,

Meie lions-aasta üks olulisemaid tuluteenimise üritusi- toitlustamine Saaremaa Rallil- sai täna edukalt juba viiendat korda ellu viidud. Õnneks soosis meid ka seekord ilmataat, nagu see on olnud eelnevatelgi rallidel. Aastatega on meie toitlustustelgi populaarsus ja külastatavus muutunud üha suuremaks ja kasvanud on ka kaasavõetava supi ja teiste toitude kogused. Ilmselt juba teatakse, kuhu tasub sööma tulla ja kust saab koduseid ja maitsvaid pirukaid-võileibu-kooke ja muid küpsetisi. Laienenud on ka meie leedide valmistatud toitude sortiment, nii et valikut oli tõesti igale maitsele.

Suured tänud veli Meelisele, kelle juhtimisel sujus kogu meie ürituse korraldus nagu kellavärk. Samuti kõigile teistele velidele ja leedidele, kes panustasid ürituse toimumisse, valmistasid maitsvaid roogasid ja hoidsid kohapealset tegevust kontrolli all alates telkide ülespanemisest kuni rajaäärte koristamiseni. Esialgsetel andmetel teenisime seekord 2412 eurot, kulude pool veel täpsustub.

Ralli on alati olnud ka heade mõtete kasvulava. Selleaastase ralli eripreemia laureaadiks võib pidada mõttetera- noor kilu on parem kui vana siig.
Järgmiste kohtumisteni!

Vaata pilte: galeriist.

Tervitavad,
President Marek ja leedi Monika

Comments are closed.