Vastlapäev Kase puhketalus

18. veebruaril kogunesid Saaremaa klubid (LC Kuressaare, LC Sõrve ja LC Kuressaare Piret) Kase puhkekülas, et ühiselt lasta pikki vastlaliuge. Kohal oli koos lastega pea 60 osalejat. Tervitussõnad LC Kuressaare presidendilt ja ürituse peakorraldajalt – veli Olegilt kuulatud, siirduti kelgumäele. Liugu lasid nii lapsed, leedid kui lõvid. Võitja selgus kahe kelgusõidu pikkuste summeerimisel.

Edasi siirdusime hokiväljakule, kus said soovijad proovida enda uisutamisoskusi. Võisteldi aga hokilitri täpsusvisetes. Suurem osa võistlejaid said hokikeppi käes hoida üle mitme aasta, seega saime tunnistajateks väga omanäolisele võistlusele. Litter ei kuuletunud kohe mitte kõigile võistlejatele. Et jõud ei raugeks sõime vahelduseks ühiselt vastlasuppi ja maiustasime vastlakuklitega. Soojendasime end kaminatule paistel ja puhusime enda tegemistest juttu naaberklubide liikmetega. Jõuvarud taastatud, kogunesime taas jääle, et võtta mõõtu jääkeeglis. Erinevaid viske või tõuketehnikaid kasutades oli eesmärk saada jääle märgitud märklauas võimalikult palju punkte. Täpsust visati hokilitriga.

Päeva lõpetas auhinnatseremoonia, kus iga ala parematele sai jagatud diplomid ja auhinnad. Soovijad said ka saunamõnusi nautida. Osalejad jäid üritusega igati rahule ja lubati järgmiseks aastaks olla paremas sportlikus vormis kui tänavu

Vaata pilte: galeriist.

Aitähh, aitähh, aitähh

Marko Mägi
LC Kuressaare president

Comments are closed.