LC Kuressaare Kevadlaat

12. mail korraldas LC Kuressaare järjekorras 17. kevadlaada. Laadapäeva hommikul paistis päike, tuul oli küll veidi tugev, aga see meid ei heidutanud. Varavalges hakkasid kaupmehed enda kaupa välja panema ja laada alguseks kell 9.00 olid kohal ka esimesed ostjad. Päeva edenedes ostjaid aga muudkui tuli ja tuli juurde. Kaubeldi nii istikute, käsitöö, nõude, aiasaaduste, aiatehnika, riiete ja jalanõudega.
Meie leedide valmistatud küpsetused läksid väga hästi kaubaks ja laadaloterii pileteid osteti ohtralt. Loteriiostjatel olid sel aastal väga õnnelikud käed, sest peaauhinnad tõmmati loosikastist pea kõik välja.

Juba teist aastat valisime laadaliste abiga välja ka laada parima käsitöö, milleks sel aastal osutus roigasmööblit tegeva Võrumaa käsitöömeistri tool. Parima käsitöö omanik sai preemiaks laada platsitasust priiks. Laadalistele pakkusid kultuurilist meelehead võimlemisklubi Gümnastika väikesed võimlejad, lõõtsmoonik ja suupillimängija. Sel aastal siis sedasi, järgmisel aastal teeme edasi.

Vaata pilte: galeriist.

LC Kuressaare president
Marko Mägi

Comments are closed.